Oferta

Kamery przemysłowe CCTV

Instalacja systemów monitoringu CCTV, instalacja kamer przemysłowych, montaż kamer przemysłowych oraz instalacja standardowych i profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego to główny profil działalności naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz odpowiednio wyszkolony zespół instalatorów z bogatym zapleczem technicznym, stanowi naszą gwarancję usług najwyższej jakości.

Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i małych i większych przedsiębiorstw z Warszawy i całej Polski. Wszystkie projektowane i wdrażane przez nas instalacje telewizji przemysłowej opierają się na produktach znanych marek tj: Sony, Sanyo, GeoVision, Samsung, Panasonic, HQVision, DVS, K2, HiKVision, LC Security, BCS co gwarantuje ich niezawodność oraz wysoką skuteczność działania.

Oferujemy Państwu :

  • projekt, dostawę i montaż kamer przemysłowych,
  • montaż kamer zewnętrznych,
  • zakładanie kamer cyfrowych,
  • montaż monitoringu,
  • instalacje i konfigurację rejestratora wraz z doborem odpowiedniej pamięci rejestrującej,
  • zapewniamy serwis 24h, stałe konserwacje i serwis pogwarancyjny.


Alarmy

Cennik


Rodzaj usługi Cena
Zestaw 4 kamer od 1500zł do 3000 zł
Zestaw 8 kamer od 2500zł do 5000 zł
Zestaw 16 kamer od 6000zł do kilkunastu tysięcy zł

Dokładna wycena sprzętu i koszt montażu do uzgodnienia indywidualnie po obejrzeniu przez instalatora i określeniu potrzeb klienta.

Gwarantowana jakość.

Rozwijamy się razem z otaczającą nas technologią by móc świadczyć usługi o najwyższych standardach. Zamawiając usługę w naszej firmie mają Państwo gwarancję jej prawidłowego zaplanowania i wykonania.